BLACKPINK – ‚뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)’ DANCE PRACTICE VIDEO (MOVING VER.) – czasoumilacz


Muzyka na czekanie!

CZASOUMILACZ!

Ustaw BLACKPINK – ‚뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)’ DANCE PRACTICE VIDEO (MOVING VER.) granie na czekanie. Już teraz każdy kto do Ciebie zadzwoni usłyszy Twój ulubiony hit BLACKPINK – ‚뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)’ DANCE PRACTICE VIDEO (MOVING VER.), zamiast monotonnego sygnału oczekiwania na połączenie. W celu aktywowania BLACKPINK – ‚뚜두뚜두 (DDU-DU DDU-DU)’ DANCE PRACTICE VIDEO (MOVING VER.) czasoumilacza wystarczy, że podasz swój numer telefonu i to potwierdzisz. Od teraz każdy dzwoniący do Ciebie usłyszy Twój kawałek!


Aby ustawić ten utwór jako swój czasoumilacz wystarczy, że poniżej podasz nam swój numer telefonu i potwierdzisz włączenie czasoumilacza. Twój ulubiony kawałek od teraz usłyszy każdy kto do Ciebie zadzwoni!

Usługa czasoumilacz znana także pod nazwami: grania na czekanie, halo granie, muzyka na czekanie itp. działa u wszystkich polskich operatorów! Plus, Orange, Play, T-Mobile, Nju mobile, Heyah, Red Bull Mobile.


W związku z utrudnieniami wynikającymi z nowych ustaw o ochronie danych osobowych usługa związana z czasoumilaczami zostaje przez nas zakończona
Przepraszamy i zapraszamy na cinematekę gdzie znajdą państwo wszystko na temat filmów online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *