“EL GOLPE AVISA” Emilio Garra ft. Grupo Codiciado – czasoumilacz


Muzyka na czekanie!

CZASOUMILACZ!

Ustaw “EL GOLPE AVISA” Emilio Garra ft. Grupo Codiciado granie na czekanie. Już teraz każdy kto do Ciebie zadzwoni usłyszy Twój ulubiony hit “EL GOLPE AVISA” Emilio Garra ft. Grupo Codiciado, zamiast monotonnego sygnału oczekiwania na połączenie. W celu aktywowania “EL GOLPE AVISA” Emilio Garra ft. Grupo Codiciado czasoumilacza wystarczy, że podasz swój numer telefonu i to potwierdzisz. Od teraz każdy dzwoniący do Ciebie usłyszy Twój kawałek!


Aby ustawić ten utwór jako swój czasoumilacz wystarczy, że poniżej podasz nam swój numer telefonu i potwierdzisz włączenie czasoumilacza. Twój ulubiony kawałek od teraz usłyszy każdy kto do Ciebie zadzwoni!

Usługa czasoumilacz znana także pod nazwami: grania na czekanie, halo granie, muzyka na czekanie itp. działa u wszystkich polskich operatorów! Plus, Orange, Play, T-Mobile, Nju mobile, Heyah, Red Bull Mobile.


W związku z utrudnieniami wynikającymi z nowych ustaw o ochronie danych osobowych usługa związana z czasoumilaczami zostaje przez nas zakończona
Przepraszamy i zapraszamy na cinematekę gdzie znajdą państwo wszystko na temat filmów online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *